Klacht: Waterige Griekse yoghurt

Rhaisa op 28 augustus 2018 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 augustus 2018

Een klant van Zaanse Hoeve heeft geklaagd over de Griekse yoghurt, die volgens hem de afgelopen maanden te waterig is geworden en meer lijkt op halfvolle yoghurt. De klant is ontevreden over de kwaliteit en heeft besloten het product niet meer aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Sinds een paar maanden is de yoghurt van Zaanse Hoeve veel te waterig. Het is nu gewoon de halfvolle yoghurt. Zaanse Hoeve. Waarom doen jullie zoveel water bij de Griekse yoghurt. Het is niet meer te eten. Ik koop het niet meer.

Gewenste Oplossing:

Griekse yoghurt zoals Griekse yoghurt bedoelt is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM