Klacht: Heb een unieke code ontvangen bij Kruidvat Hof van den Houten Etten-Leur

[email protected] op 22 augustus 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 22 augustus 2018

Een klant van Kruidvat heeft problemen met het inloggen met een unieke code, ondanks het gebruik van een geactiveerde extra voordeelkaart. Na een uur proberen ontvangt de klant steeds de melding dat de code onjuist is en overweegt om de klacht ook in de winkel in Etten-Leur te bespreken. De klant verzoekt om een reactie van Kruidvat.

Mijn Klacht:

Ben al een uur bezig om mijn unieke code in te loge met mijn geactiveerde extra voordeelkaart maar krijg steeds de melding terug dat de unieke code onjuist is .
Anders neem ik mijn klacht ook mee naar mijn Kruidvat winkel in Etten- Leur .
Graag eerst antwoord van Kruidvat zelf ! !
Gr

Gewenste Oplossing:

Als ik antwoord op mijn vraag heb ontvangen .

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM