Klacht: Garantie

ontevredegebruiker76867856444 op 13 augustus 2018 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 13 augustus 2018

Een klant heeft problemen ervaren met de kwaliteit van de schermen van haar Samsung-toestellen. Na het upgraden van een Samsung 7 naar een Samsung 8, merkte ze snel krassen en haarscheurtjes op, wat door de klantenservice als gebruikerschade werd bestempeld. Ook het toestel van haar man vertoonde na een upgrade vergelijkbare schade en weigerde uiteindelijk op te starten.

Mijn Klacht:

Mijn man heeft een tweejarig contract waarbij de samsung 7 hoorde. Mijn contract liep af en ik nam inplaats van mijn vertrouwde lg toestel een samsung 8 . Ik ben heel zuinig op mijn spullen dus ook gelijk een hoesje erom. Binnen no time zaten er al krasjes en haarscheurtjes in het scherm. Dit vonden ze daar gebruikerschade. Goed dat was nog tot daar aantoe. Mijn man zijn contract loopt af in oktober dus die kon zijn contract verlengen met ook een nieuw toestel, want de 7 van hem had meerdere scheurtjes in het scherm. Na een upgrate van de samsung 7 zei het toestel bekijk het maar ik start niet meer op. Gelukkig had ik mijn lg nog die kon hij gebruiken tot zijn nieuwe toestel kwam. Na een maand had ook dat toestel krassen op het scherm en kleine haarscheurtjes, ook was om dit toestel meteen een hoesje gedaan. Na 6 weken was het moederbord kapot, dat is na veel bellen gemaakt, maar voor de samsung 7 waar nog garantie op zit tot oktober moesten we naar Amsterdam. Daar werd vertelt dat ook dat moederbord kapot was, maar dat gingen ze niet maken omdat er schade op het scherm zat. Dat vroegen wij ook niet, het toestel moet het gewoon weer doen en dat heeft niets met het scherm te maken. Dus als er niets aan dit alles gedaan wordt, is het voor ons het laatste samsung product wat hier binnen komt, wat een slechte service en wat een slecht toestel. De volgende wordt weer een LG ..

Gewenste Oplossing:

Als ze de samsung 7 repareren, want er zit gewoon twee jaar garantie op dus dit valt binnen de garantie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM