Mijn Klacht:
Lokatie : Jumbo Malbergsingel 74,6218 AV,Maastricht
Grote mooie zaak met vriendelijk personeel.
Echter er is ook een balie klantenservice met een post.nl afdeling.Dat is een heel ander verhaal.
Er werkt een monique [staat op haar blouse] van 30–40 jaar en mollig.
Normaal mijd ik deze lokatie voor de post vanwege deze persoon want de kans is groot dat je problemen krijgt.
Deze keer echter,op 10-aug.-2018 om 17.30 uur had ik een pakket van Tomzorg,een nieuwe rolstoel die terug moest.Het pakket was 2cm te breed.
Zij heeft met post.nl gebeld gedurende 10 minuten.Ik heb elke 2 minuten gevraagd of ik iets tegen de meneer aan de lijn mocht zeggen.Mij werd geen gelegenheid gegeven iets te zeggen.Vervolgens zij deze mevrouw hou je mond terwijl ik bijna 2 maal zo oud ben
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik voor iets wil betalen dat de medewerkers zich naar mij richten,dat ik mij niet naar de medewerker hoef te richten en dat een medewerker niet zegt mijn mond te houden.
Deze monique staat je keurig te woord totdat de rollen omgedraaid worden.Wanneer jezelf de touwtjes in handen wil hebben slaat de stemming bij haar om.
Monique is een uitzondering.De rest van de zaak is op en top.
Het is waarschijnlijk de apotheekachtige aandoening met een markering waar je moet wachten ,die haar zo gemaakt hebben.


