Klacht: Niet geleverd bord

@Cindyvos1 op 09 augustus 2018 over Dycla Living in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Interieurbedrijven
Status Open
Datum 9 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb meer dan 2 maanden geleden een wandbord besteld en betaald bij dycla wonen. Eindelijk kon ik een bord bestellen en betalen dus mega blij
Ook vrijwel Meteen een bevestigen mail gehad over de betaling en bestelling. Daarna nooit meer wat gehoord. Op email, fb account, Messenger, telefoon totaal geen reactie. Ik voel me echt genaaid door ze en snap gewoon niet dat het bedrijf in werking is. Ik hoop dat jullie iets voor me kunnen betekenen want het gaat om bijna €100.
Groetjes cindy kramer

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met me geld terug of een mooi want bord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dycla Living

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dycla Living nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM