Klacht: Verhoging kosten

Hanshanshans op 30 juni 2018 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 juni 2018

Een klant van Tele2 uit zijn onvrede over een plotselinge prijsverhoging van 40% voor hun alles-in-één pakket. De klant vindt deze verhoging onredelijk en heeft besloten om het abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

Het is toch bizar dat ze zomaar uit het niet een prijsverhoging doorvoeren van 40%! Mij zijn jullie kwijt. Lees meer op: https:blog.stellia.nlpostswat-40-prijsverhoging-dat-gaan-wij-dus-niet-doen

Gewenste Oplossing:

Mij zijn ze kwijt!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie