Klacht: Kapotte airco in vestiging Tholen

Ghufdedc op 30 mei 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 30 mei 2018

Een klant heeft de Kruidvat in Tholen bezocht en vond het er oncomfortabel heet door een defecte airconditioning. De medewerkster bevestigde dat er geen verbetering te verwachten is, wat de klant als onacceptabel en onhygiënisch ervaart, zowel voor de klanten als voor het personeel. De klant hoopt op een snelle oplossing.

Mijn Klacht:

Ik was net ‘even’ bij de kruitvat in Tholen stad.
Het was er bloedheet en zeer onprettig binnen dus ik ben snel weer weggegaan.
Ik begreep van de medewerkster die ik aansprak dag de airconditioning kapot is en dat daar ook geen verandering in komt.
Persoonlijk vind ik dit niet meer van deze tijd, het is niet prettig winkelen en ik vond het erg sneu voor het werkend personeel waar het zweet van afdruppelde.. ook niet erg hygiënisch.

Hopelijk wordt er snel wat aangedaan.

Mvg G. Dekker

Gewenste Oplossing:

Het is prettig wanneer ik me op de producten kan focussen en niet zo snel mogelijk de winkel uitwip.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM