Klacht: Lijn 114 richting Leeuwarden 7:43 rijksweg Garyp

[email protected] op 23 mei 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 mei 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste johannaelzingab, Wat vervelend om te lezen dat de bus vol was en hierdoor de halte voorbij is gereden. Ik kan me voorstellen dat je hier niet blij mee bent. Onze chauffeurs melden bij de verkeersleiding het aantal reizigers bij...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 23 mei 2018

Een reiziger heeft geklaagd over de drukte op lijn 114 richting Leeuwarden, waardoor hij niet kon instappen bij Garyp. Hij is teleurgesteld dat het bedrijf al op de situatie was gewezen, maar er nog geen oplossing is geboden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Het was vanochtend ontzettend druk waardoor we bij garyp niet meer in konden stappen. Ik ben teleurgesteld hierin omdat jullie van het probleem op de hoogte waren en er tot op heden nog niks aan gedaan hebben.

Gewenste Oplossing:

Kunnen jullie weer extra bussen laten rijden zodat we eindelijk weer normaal in kunnen stappen ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 23 mei 2018 om 12:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste johannaelzingab,

Wat vervelend om te lezen dat de bus vol was en hierdoor de halte voorbij is gereden. Ik kan me voorstellen dat je hier niet blij mee bent.

Onze chauffeurs melden bij de verkeersleiding het aantal reizigers bij onvoldoende capaciteit en als er reizigers blijven staan. Deze rapportages worden dagelijks gelezen door de rayonleiding. Zodra er een vast patroon wordt vastgesteld in de bezetting van een bus en er onvoldoende capaciteit is, wordt er indien mogelijk een extra bus ingezet.

Ik stuur je klacht in ieder geval naar de verantwoordelijke afdeling met het verzoek om hier extra aandacht aan te besteden. Wij bieden onze excuses aan voor het ongemak dat je hierdoor hebt ervaren.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.comArrivaNederland

Met vriendelijke groet,

^Jessica
Webcareteam Arriva

[email protected]

Heeft op 23 mei 2018 om 12:49 geantwoord

Dit is al jarenlang 's ochtends een probleem wat altijd keurig werd opgelost door een extra bus in te zetten. De afgelopen weken rijd de extra bus niet meer en ondervind ik weer volop problemen. Ik snap niet waarom de extra bus niet meer wordt ingezet op dit tijdstip, er is overduidelijk een probleem. Ook als we nog wel in de bus kunnen, dan moeten we namelijk altijd staan en is er geen of nauwelijks ruimte om ons vast te houden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten