Mijn Klacht:
Ik kom bijna wekelijks bij een Jumbo in Dordrecht. Zolang de scan bestaat wordt ik altijd gecontroleerd. In al die jaren ben ik misschien een keer of 8 niet gecontroleerd. Het irriteert mij en ik ga steeds vaker producten elders kopen.
Ik steel niet , ik doe geen rare aanschaffen waarbij ik bijv koffiefilters wel koop en geen koffie e.a.
Ik geloof al lang niet meer dat de controle willekeurig geschiet.
Ik heb ooit een keer een opmerking gemaakt en ik kreeg te horen dat het bijna onmogelijk is omdat een computer uitkiest wie gecontroleered wordt. De controle geschiet als volgt. Bij een volle kar worden 10 willekeurige boodschappen uitgezocht die gescand worden. Is de kleur groen dan is het ok. Ik heb zelfs meegemaakt dat met een stuk of 6 boodschappen in mijn kar ik een controle kreeg van 3 of 4 stuks. (precies weet ik niet meer)
Gewenste Oplossing:
Ik weet van anderen dar ze minder vaak gecontroleerd worden maar ik wet niet hoe vaak. Ik zou tevreden zijn als ik bij een gemiddeld aantal controles kan aansluiten. De supermarkt ligt in een overdekt winkelcentrum maar ik overweeg toch om mijn boodschappen elders te gaan doen


