Klacht: Bus komt niet opdagen

Riemertys op 10 april 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Riemertys, Bedankt voor je reactie. Begrijpelijk dat je ervan baalt dat lijn 304 niet bij de halte is geweest op 10 april. Excuses voor het ongemak die je hierdoor hebt ervaren. Helaas kan ik nu de realtime gegevens van...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 10 april 2018

Op 10 april 2018 kwam buslijn 304 niet opdagen op het geplande tijdstip van 19:55, ondanks dat de klager tien minuten van tevoren aanwezig was. Hierdoor moest de klager een uur wachten bij de bushalte. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 10 april 2018 is de bus, lijn 304, niet komen opdagen op het aangegeven tijdstip 19:55(volgens 9292 is het oorspronkelijke tijdstip 19:56).
Ik was hier ruim optijd, zo’n tien minuten vantevoren. Dus dat de bus ‘net iets te vroeg’ was, is geen argument.
Dit had als gevolg dat ik een uur bij deze bushalte mocht gaan wachten.

Gewenste Oplossing:

Ik zie graag een bericht tegemoet waarin Arriva kan aantonen dat de bus wel, of niet,(een van de twee!) op het juiste tijdstip bij de halte is gestopt(!), waarvoor de bus even van de snelweg af moet. Ook zie ik graag een verklaring waarom de bus niet is gekomen. Daarnaast ontvang ik graag de welgemeende excuses namens Arriva.
Gezien ik alleen wat avond-tijd kwijt ben, verwacht ik geen vergoedingen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Beste Riemertys, Wat jammer om te lezen dat de bus niet kwam opdagen. Bij welke halte was dit en wat was je gewenste uitstaphalte Met vriendelijke groet, ^Wouter Medewerker Klantenservice Arriva

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Hallo, Ik stond bij Marum Rijksweg a7, opweg naar Groningen (hoofdstation)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 14 april 2018 om 10:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Riemertys,

Bedankt voor je reactie. Begrijpelijk dat je ervan baalt dat lijn 304 niet bij de halte is geweest op 10 april. Excuses voor het ongemak die je hierdoor hebt ervaren.

Helaas kan ik nu de realtime gegevens van de bus niet meer inzien. Je klacht heb ik daarom intern uitgezet in de regio. Daar zal het verder opgepakt en uitgezocht worden.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland.

Met vriendelijke groet,
Lina
Medewerker Klantenservice.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten