Klacht: Winterjas pluizen

Coleta te Boekhorst op 09 maart 2018 over Mango in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Mango
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 9 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb 28 december winterjas gekocht bij Mango in Utrecht. De jas ziet er na 11 weken niet meer uit een en al pluis. Ik zelf woon in Nijmegen dus ben ik bij Mango in Nijmegen geweest met de klacht. Aangezien ik geen bon meer had maar wel een pinbetaling laten zien van 59.00 euro. Zij hebben contact opgenomen met het filiaal in Utrecht en alles klopte precies hoelaat ik de jas heb gekocht etc. Het bonnummer alles klopte. Aangezien ik 67 jaar ben kan ik niet slagen bij Mango maar ik moest dezelfde middag nog de bon besteden.Wat niet lukte. De bon is maar 3 weken geldig tot 1 april.
Waarom krijg ik niet gewoon mijn geld terug alles is geverifieerd.
Ik vind dat een hele slechte service van Mango. Ik leg deze situatie voor bij Radar. Dit is te gek voor woorden.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijgt. .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mango

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mango nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM