Klacht: geen actie, onbereikbaar

De Nieuwe Wereld op 06 maart 2018 over Syncasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Syncasso has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Syncasso
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 6 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een jaar geleden hebben we met elkaar bij ons op kantoor gesproken. We dachten in Syncasso een goede partij gevonden te hebben voor onze incasso’s. Op dit moment zijn we echter super ontevreden. In de dossiers is te zien dat geen enkele actie wordt ondernomen, facturen van de ene VvE worden verrekend met andere VvE’s zonder overleg, de accountmanager Fanny van den Akker is onbereikbaar, de telefoon wordt niet opgenomen, of na 20 minuten in de wacht staan wordt ineens de lijn verbroken. Ik probeerde u te bellen, maar ook toen kwam ik er niet doorheen. Kortom: dit moet onmiddellijk veranderen. Graag per direct terugkoppeling met een plan van aanpak.

Gewenste Oplossing:

bij terugkoppeling, plan van aanpak

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syncasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syncasso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM