Mijn Klacht:
Zie de mail die ik op 28 januari j.l.
van: Tineke de Vries
aan: Albert Heijn Persoonlijke Bonuskaart
datum: 28 januari 2018 om 15:38
onderwerp: Re: Probeer een maand lang gratis bezorgen
Geachte organisatie,
Hierbij wil ik aangeven dat bovenstaande mail erg onduidelijk is en dat deze persoonlijke actie niet erg klantvriendelijk van uw kant is opgezet.
In het eerste deel komt u met de actie ” de maand gratis bezorgen gaat direct in en stopt automatisch. Je kunt dus een hele maand lang zo vaak bestellen als je wilt, zonder bezorgkosten te betalen”.
Prachtig dacht ik, je probeert in te loggen maar dat gaat niet. De zondag dan maar proberen. Lukt ook niet dan lees je de kleine vage lettertjes achteraf. Jammer maar je zit fout . Je had zaterdag de bestelling moeten doen.
Oké je neemt contact op met de service en krijgt te horen dat de actie niet meer geldig is. Ook wordt aangegeven dat je ” De actie kan maximaal één keer per klant worden gebruikt en is persoonsgebonden”.
Je kon maar één keer bestellen werd aangegeven.
* Op woensdag 17 januari krijg je de mail en je moet uiterlijk zaterdags de bestelling doen. Lastig want we plannen meestal in het weekend onze boodschappen.
* Je zou de hele maand kunnen bestellen zonder bestelkosten maar dat staat in het eerste deel erg onduidelijk erin. Dat je de code moet gebruiken dat snap ik.
* De kleine lettertjes zijn helemaal onderaan en in het licht grijs, dat lees je niet als eerste. Daarvoor staat BESTEL NU
* Vraag “toen wij het mailtje kregen had je toen alleen de code kunnen activeren zonder een bestelling ?” Want zo zou je de tekst ook nog kunnen lezen.
Al met al wij winkelen veel bij AH maar wij vinden deze mail erg onduidelijk “men had kunnen starten in de eerste twee alinea’s met – reageer voor zondag 21 januari op deze unieke bezorgactie” .
Dan wist je dat je direct actie moest ondernemen.
Ons werd duidelijk gemaakt dat meerdere keren op de persoonlijke kaart bestellen niet mogelijk was geweest, slechts één keer is ons aangegeven.
We hebben wel een deel besteld en we zijn gewoon weer naar de AH winkel geweest voor andere boodschappen maar de actie was leuk maar erg onduidelijk en toch wel misleidend ( klantonvriendelijk) mede omdat we hierover ook hebben gebeld.
Met vriendelijke groeten,
Edward & Tineke de Vries
Gewenste Oplossing:
Vlotte afhandeling en minimaal berichtgeving ontvangst klacht .


