Klacht: storing e-ticket

natasha_1402 op 31 januari 2018 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 31 januari 2018

Een reiziger had een e-ticket gekocht voor een retour naar Groningen, maar kon het ticket niet laden door een storing. De balie-medewerker bood geen hulp en de klantenservice bevestigde de storing, maar adviseerde om een nieuw ticket te kopen, wat leidde tot extra kosten en het missen van de trein. De klantenservice gaf aan dat ze haar best zou doen om het oorspronkelijke bedrag terug te geven, maar het was niet mogelijk om de kosten van het nieuwe ticket te vergoeden.

Mijn Klacht:

Ik had een kaartje gekocht op spoordeelwinkel.nl. een retourtje naar Groningen voor 19 euro. alles was gelukt behalve het laden van het e- ticket. De mevrouw aan de balie op het station weigerde mij hiermee te helpen. Toen heb ik de klantenservice gebeld. Zij kon inderdaad bevestigen dat er een storing was. Oplossing: opnieuw een retourtje kopen, wat mij dus 51,60 euro heeft gekost bovenop de 19 euro die ik al had betaald. Door het bellen en het nieuwe kaartje te moeten kopen heb ik de trein gemist. De volgende had vertraging waardoor ik mijn aansluiting ook nog eens had gemist. De mevrouw van de klantenservice zou haar best doen om mij de 19 euro terug te geven van de aanbieding, maar het was niet mogelijk om het geld terug te krijgen van het retourtje wat ik heb moeten kopen.
Ik studeer in Groningen en maak graag gebruik van de aanbiedingen.
Dit wil ik ook graag blijven doen. Ik moet namelijk vaak op en neer vanaf Amsterdam en krijg geen studenten ov meer. Dit kost heel veel geld wat ik eigenlijk niet kan missen. 70 euro betalen voor een retourtje leek mij dan ook wat overdreven.

Gewenste Oplossing:

graag zou ik die 51.60 euro terug willen hebben i.p.v de 19 van het spoordeelwinkel- kaartje. Ik vind het raar dat door een storing van jullie (die bevestigd is) ik meer dan het dubbele heb moeten betalen voor een nieuw kaartje. Voor dat geld had ik nog een keer heen en weer gekund.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten