Klacht: Monteur is niet geweest

Henk Wijchers op 09 januari 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 januari 2018

Op 8 januari had de klager een afspraak met een monteur van Ziggo tussen 12:00 en 18:00 uur, maar de monteur is niet verschenen. Volgens Ziggo zou de monteur om 15:30 uur hebben gebeld en bij de receptie van het vakantiepark zijn geweest, maar de klager kan geen gemiste oproep vinden en de receptie bevestigt dat er niemand van Ziggo is geweest. De klager moest een vrije dag opnemen voor deze afspraak en kreeg alleen de mogelijkheid om een nieuwe afspraak te maken.

Mijn Klacht:

wij hadden een afspraak met uw monteur op 8 januari komst tussen 12:00 uur en 18:00uur. om 18:10 gebeld met ziggo. uitgelegd wat er aan de hand was. uw medewerkster vertelde dat de monteur omstreeks 15:30 uur mij op mijn mobiel gebeld had, en bij de receptie van het vakantie park waar wij wonen geweest was echter de receptie was gesloten volgens uw monteur. op mijn mobiel kan ik niet zien dat er iemand gebeld heeft, terwijl dat in ieder geval op mijn mobiel zichtbaar is, nog heeft hij de voicemale ingesproken. de receptie van het vakantiepark is alle dagen tot 17:00 uur open, bij navraag aan de receptie blijkt dat er niemand van ziggo is geweest. ik heb gisteren een vrije dag moeten opnemen. en uw medewerkster die mij te woord stond kon niets doen dan alleen een nieuwe afspraak maken voor a.s. donderdag dus weer een vrije dag opnemen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als klopt wat uw monteur zegt en uw medewerkster mij op een fatsoenlijke manier te woord kan staan. en ik dus niet van plan ben om de € 35 voorrij kosten te betalen. en mijn probleem opgelost wordt. we zijn tenslotte al jaren lid van de club

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie