Klacht: rotte appel

ingesiepel op 07 januari 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 januari 2018

Een klant heeft meerdere keren rotte appels aangetroffen bij Albert Heijn en heeft nu besloten dit te melden. Bij de laatste aankoop van een schaal Royal Gala-appels was er één appel volledig verrot. De klant vindt het teleurstellend, maar ziet geen reden om terug naar de winkel te gaan voor één appel.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Niet de eerste keer dat dit gebeurd. Wel besloten het nu maar eens te melden.

Net terug van de winkel. En een schaal royal gala gekocht a 6 stuks. Bij het uitpakken is 1 totaal verrot. Jammer. En voor 1 appel ga ik niet speciaal terug naar de winkel. Zoals aangegeven is dit helaas niet de eerste keer.

Mvg,

Inge Siepel

Gewenste Oplossing:

Dat wanneer ik iets koop het ook goed is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer