Klacht: niet vergoeding gekregen zoals afgesproken

wolters22 op 27 december 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 27 december 2017

Een klant van Ziggo heeft een klacht ingediend over het ontvangen bedrag als tegemoetkoming voor maandenlange storingen. In plaats van de afgesproken 160 euro heeft de klant slechts 140 euro ontvangen.

Mijn Klacht:

we hebben gebeld over de maanden storing die we hebben gehad hier sinds we hier wonen al . we zouden daarom een tegemoetkoming krygen van 180 euro en 20 euro inhouden voor de normale abbonement , dit is dus 160 vergoeding .de klacht is echter dat ik 140 euro heb ontvangen ipv 160

Gewenste Oplossing:

ik ben pas tevreden wanneer u dus nog 20 euro erby stort dan is alles ok en voel ik my dus tevree

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie