Klacht: Leverdatum

Maarten718 op 22 december 2017 over Reviva in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Reviva has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen Miranda, Onze excuses voor de late reactie. We hebben eind december een enorme drukte gekend. Hierdoor konden we helaas niet alle orders een afleverafspraak voor de volgende dag beloven. Ik zie dat uw pakket op 28 december bij u...

Bedrijf Reviva
Status Opgelost
Datum 22 december 2017

Een klant van Reviva heeft een klacht ingediend over de leverdatum van een verlengd abonnement met een nieuwe mobiel. Ondanks de belofte van levering de volgende dag, werd de eerste mogelijke afspraak pas op 29 december aangeboden. De klant ervaart frustratie over de klantenservice en de communicatie tussen Tele2 en de opdrachtnemer.

Mijn Klacht:

Ik heb een abonnement verlengd met nieuwe mobiel. Garantie van verkoper en site: morgen in huis. Eerst mogelijke afspraak: 29 dec. Wat is dit voor onzin! Klantenservice helemaal ruk de 2de die ik sprak had nodig vakantie nodig… Ik probeer nog mee te geven doormiddel door aan te geven best ergens naartoe te gaan voor ophalen. Maar het is geen ophaalpunt maar een bezorgdienst is het antwoord. Tele2 stuurt door naar opd en andersom. Hij ligt bij de opd is bij beide het antwoord.

Gewenste Oplossing:

Bezorging zoals beloofd SNEL! Een telefoon past echt wel ergens tussen dit is gewoon grote onzin! Maximaal 27 dec zou netjes zijn. En misschien betere communicatie zou ook fijn zijn met Tele2.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Reviva over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Ik heb een nieuwe afspraak kunnen maken! Een dag eerder stond er opeens tussen. Dit is een stapje vooruit. Hopen dat deze klacht nog effect heeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Reviva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Reviva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reviva

Heeft op 08 januari 2018 om 08:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen Miranda,

Onze excuses voor de late reactie. We hebben eind december een enorme drukte gekend. Hierdoor konden we helaas niet alle orders een afleverafspraak voor de volgende dag beloven.

Ik zie dat uw pakket op 28 december bij u afgeleverd is. Hopelijk is deze levering goed verlopen.

Met vriendelijke groeten,

Online Pakket Dienst

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM