Mijn Klacht:
Mijn schoonmoeder van 80 heeft gebeld met Ziggo of ze haar TV-abonnement kon uitbreiden met telefoon en heeft daarbij duidelijk gezegd dat ze géén internet erbij wilde. Dit kon niet, dus heeft ze aangegeven alles bij het oude te willen laten. Klaar dus, zou je denken … tot er een doos werd bezorgd met een kastje om internet te installeren. Die heeft ze niet aangenomen, want daar had ze niet om gevraagd. Vervolgens sloot Ziggo haar tv af. Na een lang telefoongesprek (op haar eigen kosten), gaf Ziggo toe fout te zitten en werd het probleem opgelost. Maar tot haar verbijstering stond er afgelopen week wederom een doos van Ziggo voor haar deur, die ze deze keer niet kon weigeren omdat ze niet thuis was om hem aan te nemen. Na lang wachten kreeg ze eindelijk iemand van Ziggo aan de lijn die eea voor haar zou uitzoeken. Ze werd gewoon een half uur in de wacht gezet, waarna de medewerker zei dat zijn dienst er nu op zat en dat ze het een dag later nog maar eens moest proberen. En of ze zelf de doos kon retourneren. Dit is nog maar een deel van het verhaal; de brutaliteit van Ziggo is echt ongekend. In plaats van een excuus en een grote bos bloemen om het goed te maken, blijft ze nu achter met een gepeperde telefoonrekening, een onopgelost probleem en de onzekerheid of dit ooit stopt.
Gewenste Oplossing:
Wanneer Ziggo excuses aanbiedt, de gemaakte kosten vergoedt, medewerkers van de telefoondienst aanspreekt op ontoelaatbaar gedrag en stopt met ongevraagd klanten proberen abonnementen aan te smeren waar ze niet om hebben gevraagd.
Ingangsdatum contract is overigens willekeurig ingevuld (verplicht veld), want het erge is dat dit allemaal zónder contract gebeurt!


