Klacht: remblokken en ruitenwsserblad besteld

Antoine De Cleen op 05 december 2017 over Autodoc in de categorie Auto Onderdelen

Autodoc klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Autodoc has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Autodoc
Categorie Auto Onderdelen
Status Open
Datum 5 december 2017

Een klant heeft meer dan een week gewacht op zijn bestelling van remblokken en een ruitenwisserblad, maar ontdekte bij ontvangst dat de onderdelen niet passend waren; het ruitenwisserblad was 70 cm in plaats van 65 cm en de remblokken waren te groot. Hierdoor heeft de klant het vertrouwen in Autodoc verloren en is hij niet van plan om opnieuw te bestellen.

Mijn Klacht:

Meer dan een week op de bestelling moeten wachten bij ontvangt paste
beide niet ruitenwisserblad 70 cm in plaats van 65cm. remblokken te groot
niet passend.van de kant in de gracht.ik kan niet meer kopen bij Autodoc.
ik kan het niet meer wagen nog iets te bestellen omdat ik er niet meer op kan rekenen het gepaste onderdeel bij mij thuis te krijgen

Gewenste Oplossing:

mijn verzendingskosten en terugbetaling van de verkeerd geleverde goederen of de juiste goederen gepast te leveren voor het bedrag dat ik nu al betaald heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM