Mijn Klacht:
Vorige week woensdagavond was er een informatiebijeenkomst voor vervolgopleidingen in het sophia kinderziekenhuis. Hiervoor had ik mij aangemeld.
Rond 18.30 ben ik samen met medestudenten naar de AH to go gegaan om nog wat te nuttigen voordat de bijeenkomst begon(19.00).
Ik heb daar het laatste saucijzenbroodje gekocht en genuttigt. Nog geen uur nadat ik deze had genuttigt werd ik onwel. Ik voelde mij misselijk en had het enorm warm.
Ik heb toen meerdere keren gevomeerd. Hierdoor heb ik een groot gedeelte van de bijeenkomst gemist, maar dat terzijde.
Op de terugweg van Rotterdam naar mijn woonplaats, ben ik nog zieker geworden. Ik heb om de zoveel tijd gevomeerd, had het warm en koud, was helemaal nat en klam van het zweet en trilde.
Gezien mijn toestand ben ik langs een huisarts geweest in Tilburg. Daar is mijn voedselvergiftiging geconstateerd.
Hierna ben ik nog dagen ziek geweest en heb hierdoor helaas een aantal dagen van mijn opleiding gemist
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer ik een tegemoetkoming krijg, in wat voor vorm dan ook.


