Mijn Klacht:
Bij het bestellen van een IPhone x 64gb black, leek niets verkeerd. Ik was blij dat ik de telefoon zou krijgen. Ze maken reclame de goedkoopste te zijn (eerste leugen).
Bij ontvangst van mijn telefoon was ik meteen een stuk minder blij.. Ik had namelijk een import telefoon ontvangen (deze zijn op het web aanzienlijk goedkoper) er zat een los EU adapter bij en je kan duidelijk aan de accessoires/software zien dat het geen Nederlands toestel is..
Uiteindelijk naar het zoeken op hun site, kwam ik er achter dat hun inderdaad import telefoon inkopen.. Maar dit vermelden ze alleen niet…
Contact opgenomen met belsimpel, hun vertellen mij dat er geen verschil zit in de telefoons. Alleen zoals aangegeven, zit in de import telefoon een 110v adapter en heeft deze telefoon geen Nederlandse (EU) software..
Tevens, als de telefoon precies het zelfde is(wat volgens hun zo is), waarom wijkt de verpakking/inhoudt dan af van de Nederlandse modellen??
Verder terug te komen over de prijs, je ontvangt een import telefoon. Omdat ze zeggen dat ze dan de goedkoopste kunnen zijn. Hun prijs is gemiddeld 100euro hoger dan de andere Nederlandse telecommunicatie aanbieders..
Vandaar, dat ik iedereen ook aanraadt om niet bij belsimpel te bestellen.. Het maakt namelijk wel degelijk verschil..
Gewenste Oplossing:
een vergoeding van het verschil (100Euro,-) Want ik heb minder gekregen voor meer geld.. Als ze de goedkoopste zijn, wegens de inkoop van import telefoons, zou ik graag dat verschil willen zien.

