Klacht: onderdeel niet geleverd

Peter.Lenting op 16 november 2017 over Deonderdelenshop.be in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Deonderdelenshop.be has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 16 november 2017

Een klant heeft op 5 november 2017 een onderdeel besteld bij Deonderdelenshop.be, maar het blijft in de status 'in preparation'. Pogingen om contact op te nemen via telefoon zijn mislukt, aangezien het nummer niet bestaat, en er wordt niet gereageerd op e-mails. Hoewel het bedrag klein is, heeft de klant weinig vertrouwen dat de bestelling ooit geleverd zal worden.

Mijn Klacht:

Ik heb op 5-11-2017 een onderdeel besteld en deze is nog steeds in preparation. Je krijgt dit bedrijf niet te pakken , omdat het nummer niet bestaat. op e-mails reageren ze ook niet. het gaat niet om een groot bedrag, maar heb weinig vertrouwen dat het ooit goed gaat komen

Gewenste Oplossing:

zodra het onderdeel geleverd is of mijn geld terug heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Deonderdelenshop.be

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Deonderdelenshop.be nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM