Klacht: nog steeds niet opgelost

wankadelaar op 09 november 2017 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste wankadelaar, Bij het uitblijven van betalen van een factuur kan deze na het versturen van de derde aanmaning worden gecrediteerd om het doorsturen naar een incassobureau te voorkomen; dit is afhankelijk van de factuursoort maar is in het geval...

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 9 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

al vanaf augustus wordt er ten onrecte 7,95 afgeschreven die ik al betaald heb.
dit is op een ander account gebeurd omdat inloggen op het andere account niet ging. denk je na al die maanden dat t is opgelost, komen ze weer met een mail dat ze het gaan crediteuren. ik krijg niet het geld terug maar moet het wel betalen

Gewenste Oplossing:

eeeeeeeeeeindelijk eens die administratie in orde maken

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 10 november 2017 om 09:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste wankadelaar,

Bij het uitblijven van betalen van een factuur kan deze na het versturen van de derde aanmaning worden gecrediteerd om het doorsturen naar een incassobureau te voorkomen; dit is afhankelijk van de factuursoort maar is in het geval van Chantal gebeurd. Derhalve heeft u een creditfactuur ontvangen die is verrekend met het nog openstaande saldo in haar account. Er is derhalve geen regeling voor vervanging bij schade of diefstal aanwezig op Chantal's bestelling van dit schooljaar.

Onlangs heeft u met onze leidinggevende gesproken met betrekking tot het betalen van € 7.95.

U heeft naar aanleiding daarvan een schema ontvangen per e-mail met een toelichting waarom het bedrag van € 7.95 nog open stond op het account van Chantal.

Dit alles op basis van uw betalingsbewijs en onze gegevens van de financiële afdeling.

Zoals deze gegevens bevestigen stond voor Mirelle geen saldo meer open.

De volgende facturen waren verstuurd voor Mirelle:

1x een factuur voor € 7.95 en 1x een factuur van € 77.90 (69.95 + 1x 7.95 ).

Door u is betaald 1x 7.95 en 1x 69.95 en er is door ons 1x € 7.95 gecrediteerd zonder dat daar tegenover een betaling stond.

Dit komt omdat u zelf van de factuur van 77.90 een bedrag van 7.95 aftrekt. Om die reden staat het saldo op € 0.00.

In het account van Chantal stond tot voor kort nog een bedrag van € 7.95 open, welke inmiddels is gecrediteerd wegens uitblijven van betalen. Dit bedrag is verrekend met het openstaande saldo, u ontvangt van ons geen tegoeden meer binnen geen van beide accounts.

Indien u voor Chantal alsnog aanspraak wilt maken op de regeling en u het derhalve niet eens bent met onze creditering, kunnen wij bij wijze van uitzondering deze alsnog toevoegen aan het account van Chantal en deze opnieuw in rekening brengen. De factuur zal dan echter nog wel voldaan moeten worden.

We vertrouwen er op u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Vriendelijke groet,
^Gerda
Afdeling klantenservice VanDijk

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM