Klacht: Klantenservice Klantbehoud waardeloos klan werven gaat prima

E.Korringa op 25 oktober 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wedstrijd Eredivisie bestelt via mijn ziggo. Geen wedstrijd te zien. Gebeld na 20 minuten iemand aan de lijn. Oplossing ik verbind u door. 10minuten gwacgt maar niemand aan de telefoon. Toen maar via tv wedstrijd nemen via Ziggo. U raad het al geen wedstrijd. Gebeld met Ziggo dat ik iets wilde afnemen. Mevrouw geeft echter aan dat ze mij moet doorverbinden met technische dienst, ze zal even kijken hoe lang het duurt. U raadt het al weer in de wacht. Na 15 minuten opgegeven. Alles uitgeschakeld. Opniiew modem gestart en ja hoor beeld.Ben blij dat een bedrijf bezig is met glasvezel in Montfoort. Ik stap dan ook gelijk over en anders ga ik naar een ander aanbieder

Gewenste Oplossing:

Nu zal het bedrag wel weer 2x worden afgeschreven. Ziggo moet haar beloften waarmaken. Mijn historie met Ziggo is al niet goed. Maar men eerft liever nieuwe klanten dan denken aan klantbehoud.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie