Klacht: Kwijt scheiding van die €76

M Jibodh op 20 oktober 2017 over Shop and Fly in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reclame
Status Open
Datum 20 oktober 2017

Een consument heeft een klacht ingediend over een openstaande factuur van €76 van Shop and Fly, die volgens hem is ontstaan omdat hij niet op tijd heeft afgezegd. Hij stelt dat hij nooit een bevestigende e-mail heeft ontvangen na een telefoongesprek op 3 of 4 oktober 2017 en vraagt zich af of hij moet betalen, aangezien er ook een extra kostenpost van €40 dreigt.

Mijn Klacht:

Ik kan me herinneren dat ik ergens op 3 of 4 okt 2017 gebeld werd anoniem door een dame die een buitenlands accent had en die zo snel sprak dat ik haar bijna niet kon verstaan. Heeft 1 en ander uitgelegd en ze zouden een mail naar mij sturen. En op 18 oktober werd ik gebeld door een man (+31 23 568 91 52). En zei dat ik een openstaande factuur heb van €76 omdat ik niet optijd heb afgezegd. Maar heb nooit een mail ontvangen. Wat moet ik nu. Betalen of niet. Want ze sturen me wel een mail met rekeningnummer waar het geld overgemaakt moet worden. Please help. Weet niet wat ik moet. Want als ik niet betaal komt er nog €40 bij

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik dit niet hoef te betalen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM