Klacht: 30 minten wachen op korting

kimbrand op 17 oktober 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 17 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik reis zonder korting van Hollandse Rading naar Utrecht, ik check 18:27 uit om vervolgens met korting naar Zwolle te kunnen rijden. Dit valt immers wel in de kortingstijd. Ik check in.. systeem zegt dat het vol tarief is. Ik snap het niet en check weer uit. Ik check opnieuw in, (dacht zal wel foutje zijn) maar nee weer geen korting. Blijkt dat je dus 30 minuten moet wachten tot je korting het doet. Mijn trein naar zwolle vervalt (wordt omgeroepen zonder reden) en ik moet dus de volgende trein nemen. Maar die trein gaat net 4 minuten eerder weg dan dat de volle 30 minuten voor de korting voorbij zijn. Ik dien een klacht in bij de service balie en check dan toch maar met vol tarief in (anders moest ik weer dik een half uur wachten op de volgende trein) Maar de trein heeft weer 10 minuten vertraging.. had dus wel uiteindelijk gekund dat 30 minuten wachten.. Maar ik was al ingecheckt vol tarief, en nu betaal ik 20 euro terwijl mijn trein niet reed en ik niks snap van deze regeling.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevereden als ik mijn geld (20 euro) terug krijg op mijn OV kaart en als de regeling veranderd! Je moet gewoon kunnen inchecken als je op de tijden van korting wil reizen, en niet een half uur wachten. Dat slaat nergens op.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten