Klacht: moet nu betalen

jonathan Declercq op 08 oktober 2017 over Flixtronix in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Flixtronix
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 8 oktober 2017

Na het retourneren van een apparaat voor een update functioneerde het apparaat een jaar lang goed. Onverwachts wordt nu een betaling voor een geldige licentie gevraagd, waardoor de gebruiker niet meer kan kijken.

Mijn Klacht:

beste, na het terug sturen van ons bakje voor een update werkte ons bakje perfect na een jaar, plotseling moeten wij betalen voor een geldige licentie te kopen en kunnen we niet meer kijken wat te doen?
dank bij voorbaat jonathan.

Gewenste Oplossing:

verder waren we zeer tevreden over de werking

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flixtronix

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flixtronix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM