Klacht: bingokaarten

bingokaarten R. van der Vaart op 25 september 2017 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 25 september 2017

Een deelnemer aan de Postcode Loterij meldt dat zij geen bingokaarten meer ontvangt en vraagt zich af of er veranderingen zijn geweest, aangezien zij hierover geen informatie heeft gekregen. Ze verzoekt om een antwoord en wil graag blijven meespelen zonder een nieuw lot aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Ik doe mee met de postcodeloterij maar ontvang geen bingokaarten meer.
Is er iets veranderd en waarom heb ik daar geen bericht van ontvangen ?
Ik wil graag meespelen zonder weer een lot te moeten kopen. Ontvang graag antwoord van u. mevr. vader Vaart

Gewenste Oplossing:

Als ik bericht heb waarom dit is veranderd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM