Klacht: 2.5 MAANDEN WACHTEN OP EEN SALON TAFEL

user-1378961 op 22 september 2017 over OTTO in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
OTTO has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Vorige week donderdag is het bovenblad van de salontafel bij de buren van de klant geleverd. van te voren hebben wij aan de klant laten weten dat dit geleverd zou gaan worden. Voor al het ongemak en het wachten hebben...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf OTTO
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 22 september 2017

Een klant heeft op 26 juni 2017 een salontafel besteld bij OTTO met een verwachte levertijd van één week. Na meerdere maanden wachten en het ontvangen van twee beschadigde bovenbladen, heeft de klant herhaaldelijk contact opgenomen met de klantenservice, maar ervaart hij slechte behandeling en onbetrouwbare beloftes. Uiteindelijk is de klacht opgelost, maar de klant is zeer ontevreden over de service en zal in de toekomst niet meer bij OTTO bestellen.

Mijn Klacht:

Ik heb op 26 juni 2017 een salon tafel besteld. Levertijd 1 week. 6 weken later EINDELIJK mijn salontafel ontvangen. Tijd vrij genomen van mijn werk… BOVENBLAD BESCHADIGD. Otto gebeld. Er moest een nieuwe bovenblad besteld worden. Dit zou 4 weken duren. 4 weken later een nieuwe bovenblad ontvangen. Weer tijd vrij genomen van mijn werk……. WEER BESCHADIGD. Weer gebeld. Moet weer een nieuwe bovenblad besteld worden. NU 8 sept 2017 en nog steeds geen salon tafel!!! TIG KEER GEBELD uiteraard gedurende deze hele periode maar je moet HEEL LANG WACHTEN en als je iemand aan de lijn krijgt, word je of slecht behandeld of je hoort allerlei excusen en beloftes die niet waar komen! Ik bestel nooit meer bij OTTO!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn salon tafel ontvang... NIET BESCHADIGD en compensatie voor alle ongemak, frustraties, verloren tijd, telefoonkosten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar OTTO over deze klacht.

Bericht van OTTO

8 jaren geleden - De klacht hebben wij op dit moment in behandeling. Er is inderdaad telefonisch contact geweest, en een mail gestuurd naar de klant. Wij hopen dit zo snel mogelijk op te lossen. OTTO Aftersales

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door OTTO in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat OTTO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

OTTO

Heeft op 19 oktober 2017 om 15:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vorige week donderdag is het bovenblad van de salontafel bij de buren van de klant geleverd. van te voren hebben wij aan de klant laten weten dat dit geleverd zou gaan worden.

Voor al het ongemak en het wachten hebben wij de klant een korting aangeboden. Dit is voor de klant verwerkt.

OTTO
Aftersales

user-1378961

Heeft op 20 oktober 2017 om 10:00 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

In principe ga ik hiermee akkoord omdat ik het (na ruim 4 maanden) zat ben om op mijn bestelde salontafel te moeten wachten. Het blad (al de 3e) lijkt nu eindelijk goed te zijn. Ik heb echter nog geen compensatie van OTTO mogen ontvangen en de 25 euro die OTTO mij heeft aangeboden is peanuts en dekt al LANG niet de stress en ongemak in, verlies in salaris (omdat ik vrij moest nemen voor de 2e verzend poging) en de ABSURD lange wachttijd!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM