Mijn Klacht:
Gisteren 2 jurkjes proberen te bestellen bij desigual webshop voor €85,-.(beide jurkjes samen) Lukte niet, wat ik ook probeerde, het systeem gaf aan dat er velden niet ingevuld waren terwijl alles ingevuld was. Uur mee bezig geweest. Vandaag weer geprobeerd, jurkjes ineens €120,- (samen) Direct gebeld; medewerker zei dat de prijzen regelmatig veranderen, dat het erg druk was nu en dat desigual eigenlijk niets doet aan de storingen op de website.
Vorige week kregen we een mail waarin stond dat het jurkje dat ik wilde (ander jurkje dan bovenstaand) er was en dat ik het kon bestellen. Ik bestellen dus; nee, het jurkje was er toch niet.
Ik ben inmiddels een zeer teleurgestelde klant die zich afvraagt of desigual wel wil verkopen????
Gewenste Oplossing:
Als we de Jurkjes kunnen krijgen voor de beloofde prijzen.
Lorna black new voor de beloofde €39,99 ipv €59,95
Encuer voor de beloofde 44,97 ipv 59,95
Doordat de webshop formulieren niet werken lopen we dus een mooie deal mis en zijn we veel tijd verloren met nul als resultaat.

