Klacht: Contract beeindiging

M Habekotte op 08 juni 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 juni 2017

Een klant heeft in september 2016 een overstap naar Ziggo gemaakt, maar ondervond problemen met de verbinding en het modem door een kabelbreuk, waardoor het zes maanden duurde voordat alles goed functioneerde. Na het in rekening brengen van zes maanden kosten, werd er een betalingsregeling getroffen, waarbij de klant maandelijks een bedrag van € 196,95 moest voldoen, en de eerste termijn op 4 april 2017 verviel. De klant heeft de termijnen voor april en mei op tijd betaald.

Mijn Klacht:

In september 2016 overgestapt naar Ziggo.
Ivm kabelbreuk uiteindelijk pas 6 maand later een goed werkende verbinding en modem.
Omdat ineens 6 maand in rekening werd gebracht een regeling getroffen. Zie de bevestiging!

Overzicht betalingsregeling
Openstaande saldo € 310,29
Huidig verbruik € 20,00
Geschat maandelijks abonnement en verbruik op uw facturen voor de periode gedurende de betalingsregeling € 86,85
Aantal maandtermijnen 3
Maandelijks te voldoen via AcceptEmail € 196,95

U ontvangt gedurende de betalingsregeling elke maand een e‑mail. Hiermee kunt u uw maandtermijn via iDEAL betalen. De eerste termijn vervalt op 04-04-2017. De regeling eindigt op 21-06-2017|2017-04-04. Dan moet de laatste termijn voldaan zijn.

Termijn april en mei keurig betaald!

Wel tussentijds te pas en onpas afgesloten steeds weer bellen en dan hoor je via de klantenservice steeds verschillende verhalen waarom dat zo is en met steeds de melding “oh ik zie wat er misgaat”

Gisteravond wordt ik zo weer afgesloten ik bel en sta 2 uur en 15 min in de wacht en ik blijf ook zo stom 2 uur wachten omdan ineens een mail te krijgen met we hebben uw contract per direct beëindigd!!!!!! Wat zijn dit voor praktijken???
Dat is niet de ziggo zoals ik had verwacht
Ik werk vanuit huis en kan nu niets!!!!

Gewenste Oplossing:

Als mijn contract per direct weer wordt aangesloten!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie