Klacht: Bus te vroeg weg!

user-1232536 op 11 mei 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 mei 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Maja2015, Om je klacht intern door te kunnen sturen hadden we graag de gevraagde extra informatie van jou ontvangen, helaas hebben we deze informatie tot op heden niet ontvangen. Daarom wordt de klacht afgesloten. Mocht je nu of in...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 11 mei 2017

Een reiziger uit kritiek op de buschauffeurs van Arriva, die volgens hem regelmatig te vroeg vertrekken, waardoor passagiers, waaronder ouderen, de bus mislopen en te laat op hun bestemming aankomen. De klager vraagt zich af of er iets gedaan zal worden met de herhaalde klachten over dit probleem. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Stomme stomme stomme buschauffeurs zijn er toch!! Die niet snappen dat ze de tijd uit moeten wachten, dat er mensen zijn die rennen naar de halte waar ze vervolgens de bus 5 minuten te vroeg voor hun neus voorbij weg zien rijden! En hierdoor wederom te laat op werk komen. Dit is niet de eerste keer en na al deze klachten op dit forum, gaat hier dan nog iets aan gebeuren of zijn we met z’n allen doelloos aan het klachten typen!?! Roep die chauffeurs op het matje en laat ze hun werk goed uitvoeren. Hoe moeilijk kan dit zijn! Hoe moet dit zijn voor bejaarde mensen?! Slecht Arriva, slecht!!
Bus 5 richting Leiden Centraal!

Gewenste Oplossing:

De bussen moeten op de juiste tijd vertrekken en niet eerder!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Maja2015, Niet leuk om te lezen dat de bus te vroeg is vertrokken. Ik begrijp dat je daar van baalt. Uiteraard nemen we de klachten die bij ons binnen komen, op welke manier dan ook serieus. Ik wil de klacht dan ook graag intern doorsturen naar de betreffende regio zodat er op de punctualiteit van lijn 5 gelet kan worden. Maar dan ontvang ik graag nog iets meer informatie van je: - Hoe laat wilde je opstappen? - Bij welke halte wilde je opstappen? Ik hoor graag van je. Met vriendelijke groet, ^MR Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 22 mei 2017 om 08:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Maja2015,

Om je klacht intern door te kunnen sturen hadden we graag de gevraagde extra informatie van jou ontvangen, helaas hebben we deze informatie tot op heden niet ontvangen. Daarom wordt de klacht afgesloten.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.com/ArrivaNederland.

Met vriendelijke groet,
^MR
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten