Klacht: Het niet accepteren van de grouponcode

gertrose op 10 mei 2017 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 10 mei 2017

Een gebruiker heeft problemen met het inwisselen van een Groupon-code voor AVG Internet Security. Ondanks het volgen van de instructies in de voucher, ontvangt hij telkens de melding 'Invalid Redemption code' bij het registreren. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

In mijn voucher (REF: 108020317) staat de instructies “Hoe moet je je Groupon gebruiken” Naar de link AVG Internet security bij Binary Distribution en volg de instructies. Dan kom ik bij Groupon & Ourdeal
customers om mijn te registeren met mijn naam, emailadres en de grouponcode. Telkens krijg ik de melding Invaled Redemption code.

Gekocht AVG Internet Security 2017 3PC’s 2 Year
BINARYDISTRIBUTION LTD

Gewenste Oplossing:

Wanner mijn 3 computers allen voorzien heb van deze internet beveiliging

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM