Klacht: reclame aanbieding niet aanwezig

Nel Teunissen op 05 mei 2017 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 5 mei 2017

Een klant heeft meerdere Kruidvat-winkels bezocht in de hoop de in de reclame aangeboden glucosamine chondroïtine & msm te kopen. Na een bestelling bij de winkel in Etten-Leur Noord, kreeg de klant te horen dat het product niet is binnengekomen en ook niet meer zal komen, wat leidt tot een gevoel van misleiding en frustratie.

Mijn Klacht:

Deze week was de glucosamine chondroïtine &msm in de reclame, ik heb verschillende winkels van het kruidvat bezocht, op een gegeven heeft de locatie in Etten-Leur Noord het voor mij besteld, vrijdag zou het binnenkomen, weer naar de winkel en daar kreeg ik te horen dat het niet binnengekomen is en ook niet binnen zal komen.
Zulke reclame vind ik erg misleidend en ik heb er een heel vervelend gevoel bij.

Gewenste Oplossing:

Aangezien deze vorm van Glucosamine mij zeer goed bevalt, (ik heb veel minder last van mijn gewrichten en meer energie) zou ik het heel fijn vinden als u deze flessen alsnog naar de winkel in mijn buurt kunt sturen of op een andere manier op mijn adres kan komen.

Ik hoor het graag van u

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM