Klacht: OVER M7 HD ONTVANGER

aemc op 05 april 2017 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte Chantalle Aarts, De klacht die door u op 5 april 2017 is geplaatst op klacht.nl heeft nog altijd de status 'in behandeling'. Aangezien we geen reactie meer hebben ontvangen, gaan we er van uit dat de klacht inmiddels is...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 5 april 2017

Een klant van Canaldigitaal ervaart problemen met de M7 HD ontvanger, waarbij het soms tot tien keer drukken op de knop kost voordat er beeld verschijnt. Ondanks herhaaldelijke telefoongesprekken en hulp van een installateur, blijft de klant ontevreden over de geboden ondersteuning, vooral na een laatste gesprek met een medewerker die als irriterend en onduidelijk werd ervaren. De klant, die al meer dan negen jaar bij Canaldigitaal is, vergelijkt de huidige ontvanger negatief met een eerdere Philips ontvanger, die geen problemen vertoonde.

Mijn Klacht:

Als ik tv aanzet krijg ik niet direct beeld ,moet soms 10 keer op knopje drukken wil ik beeld krijgen.
heb hier al meerdere malen voor gebeld en alles geprobeerd wat me gevraagd was te doen.heb ook al hulp van iemand gekregen die niets anders doet dan ontvangers installeren,
ben altijd vriendelijk geholpen ,tot laatste telefoon gesprek met jasmine ,vond deze dame heel irriterend en onduidelijk overkomen!!!!
en haar eindconclusie was dan ook we kunnen verder niets voor u doen.
want zolang er toch nog beeld komt is er niets met de ontvanger ,ondanks wij soms 5 min. bezig zijn voordat we beeld hebben.
met onze eerste ontvanger de philips nooit deze problemen gehad.
ben ook al meer dan 9 jaar klant ,dus heb datum contract van begin opgegeven.

Gewenste Oplossing:

als er een nieuwe ontvanger wordt toegestuurd ,die het wel in een keer goed doet.

vriendelijke groet ,

chantalle aarts

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Canaldigitaal

9 jaren geleden - Geachte Chantalle Aarts, U geeft aan dat uw satellietontvanger niet goed functioneert. Er blijken problemen te zijn om de ontvanger aan te krijgen. Verder bent u ook van mening dat u niet correct bent behandeld door één van onze collega's aan de telefoon. Dit is een ongelukkige situatie om te vernemen, mevrouw Aarts. Hoe dan ook willen we onze excuses aanbieden, voor het feit dat u van mening bent dat u niet correct bent behandeld door onze collega. We kunne u melden dat onze collega's uitgebreid getraind worden om dit soort situaties te voorkomen. Kennelijk gaat dit niet altijd naar behoren. We gaan derhalve het gesprek naluisteren en controleren hoe dit gesprek is verlopen. Voor wat betreft uw ontvanger: Onze telefonische helpdeskmedewerker Jasmine heeft een notitie in uw abonnement genoteerd, waarin ze meldt dat de infrarood kabel vermoedelijk de oorzaak is van de opstart problemen van uw ontvanger. We gaan er bij deze van uit dat u inderdaad deze verlengkabel gebruikt om het infrarood signaal van de afstandsbediening op te laten pikken door de ontvanger. In dat geval zijn we het eens met Jasmine dat zeer waarschijnljk de ontvanger wel goed functioneert, maar dat de infaroodkabel niet goed werkt, dan wel dat deze niet goed is geplaatst. We willen u vragen om, desnoods tijdelijk, de infraroodkabel los te koppelen, ten einde te kunnen controleren of de ontvanger in dat geval wel goed functioneert met de afstandsbediening. Zou u ons dit telefonisch willen laten weten? (088-0038555, Ma-Za 09.00 - 21.00, tegen lokaal tarief). Zo kunnen we opnieuw beoordelen of het zin heeft om uw ontvanger al dan niet om te ruilen. De ontvanger is voor een periode van 24 maanden in bruikleen aan u uitgegeven. Dit betekent dat u volledige garantie heeft op het produkt. Bij een defect zullen we er voor zorgen dat u kosteloos een vervangend exemplaar krijgt toegezonden. We vertrouwen er op u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Paul Toonen Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 20 april 2017 om 18:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte Chantalle Aarts,

De klacht die door u op 5 april 2017 is geplaatst op klacht.nl heeft nog altijd de status 'in behandeling'.
Aangezien we geen reactie meer hebben ontvangen, gaan we er van uit dat de klacht inmiddels is verholpen. Derhalve wordt de klacht afgesloten.

Mocht u nog vragen en/of opmerkingen hebben omtrent deze klacht verzoeken wij u contact op te nemen met onze klantenservice (088-0038555 tegen lokaal tarief).

Met vriendelijke groeten,
Paul
Webcare CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie