Klacht: Bussen tijden te snel door woonwijk en over de noordwijkerweg

sapeelen op 04 april 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste sapeelen, Helaas heb ik geen reactie van je ontvangen. Ik kan daarom geen melding maken van dit voorval. Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 4 april 2017

Buurtbewoners in Rijnsburg uiten hun bezorgdheid over de hoge snelheid van Arriva-bussen in de Brouwerstraat en de Noordwijkerweg, waar de maximumsnelheid respectievelijk 30 km/h en 60 km/h is. Ze melden dat bussen vaak niet stoppen voor zebrapaden, zelfs niet voor voetgangers met kinderwagens, en vrezen voor de veiligheid in de woonwijk. De bewoners overwegen actie te ondernemen als er geen verbetering optreedt.

Mijn Klacht:

De bussen van Arriva rijden geregeld soms met hoge snelheid door de brouwerstraat te Rijnsburg (gem. katwijk) Tevens wordt er zeer regelmatig niet gestopt voor het zebrapad, zelfs als je met een kinderwagen loopt. De toegestane maximale snelheid is hier 30km/h en bussen zijn hier te gast.

De gang wordt doorgezet op de Noordwijkerweg want ook hier wordt er veel harder dan 60 km/h gereden.

Wij als buurtbewoners zijn het verschrikkelijk zat, en er gaan al geluiden van acties tegen het busverkeer zoals het veroorzaken van files, of de bus moedwillig af laten remmen door fietsers.

Ik zie hier echter geen heil in en hoop dat jullie een hartig woordje kunnen spreken met de chauffeurs, in de eerste plaats voordat dit fout gaat, in de andere plaats voordat bewoners het helemaal zat zijn en het recht in eigen handen nemen, wat ik graag wil voorkomen.

Ik wil u tevens melden dat mijn camera ook delen van de weg filmt, indien u dit op prijs stelt kan ik het beeldmateriaal aan u en de politie verstrekken.

Gewenste Oplossing:

De chauffeurs dienen zich als gast te gedragen in de Brouwerstraat, door de snelheid van 30 km/h niet meer te overschrijden en tevens zeer goed op te letten dat er wordt gestopt bij het zebrapad.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste sapeelen, Wat jammer om te horen dat je hinder ervaart van onze bussen in je straat! Zou je me kunnen vertellen om welk lijnnummer het gaat? Indien je een kenteken, busnummer en/of datum en tijdstip kunt geven dan ontvang ik deze ook graag zodat wij dit met de betreffende chauffeur kunnen bespreken. Met vriendelijke groet, ^NT Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 23 april 2017 om 08:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste sapeelen,

Helaas heb ik geen reactie van je ontvangen. Ik kan daarom geen melding maken van dit voorval.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X.

Met vriendelijke groet,

^YZ
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten