Klacht: Vloeitjes

Daisyhuppeldepup op 09 maart 2017 over Tobacco Manufacturing Ootmarsum in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 9 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo beste,

Ik koop altijd de ruba vloei en ben hier altijd zeer over tevreden geweest maar sinds kort helaas niet meer het komt steeds vaker voor dat de plakrand van de vloei niet plakt of blijft niet zitten ik koop namelijk altijd de 5 pack vloei van ruba waarvan 4 van de 5 pakjes niet plakken of blijven zitten ik had dit in de winkel aangegeven maar die hebben mij naar u verwezen omdat ze er niks aan kunnen doen ik hoop dat u wat heeft aan mijn informatie word hier niks mee gedaan ben ik genoodzaakt om een ander merk te gaan gebruiken maar dat zou heel zonden zijn
Mvg , Daisy

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden waneer dit probleem opgelost word en of een vergoeding voor terug staat besteed er namelijk veel geld aan. En dat het product beter wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM