Klacht: Pinautomaat

Lena123 op 05 maart 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Lena, Het is niet leuk om te horen dat dit je ervaring is in een Arriva bus. Snap heel goed dat het schrikken is als je op dat moment geen kaartje kan pinnen. Helaas ben ik bang dat er...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 5 maart 2017

Een passagier had de intentie om een dagkaartje te kopen in de bus, maar de pinautomaat functioneerde niet. De buschauffeur gaf geen hulp en zei dat het probleem niet zijn verantwoordelijkheid was, waardoor de passagier gedwongen was om de bus te verlaten en op een andere bus te wachten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vandaag wou ik graag in de bus een dagkaartje kopen. Tegenwoordig kan je pinnen in de bus (wat heel fijn is). Met goede zin stap ik de bus in, “goedemorgen meneer mag ik een dagkaartje, pinnen aub”. “Ja meid de pinautomaat doet het niet”. Verward zei ik tegen de man dat ik geen cash had. Zegt hij “dat is niet mijn probleem”. Ik vroeg hem wat ik dan moest doen.. ik zou anders te laat komen op mijn werk. Een heel chagrijnig antwoord: “ja je moet gewoon betalen DAAGGG”. Kon ik lekker uitstappen, pinnen en vervolgens nog een klein half uurtje op de volgende bus wachten.

Gewenste Oplossing:

Als de pinautomaat het doet en het personeel vriendelijker is. Graag wil ik mijn dagkaartje vergoed krijgen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 05 maart 2017 om 20:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lena,

Het is niet leuk om te horen dat dit je ervaring is in een Arriva bus. Snap heel goed dat het schrikken is als je op dat moment geen kaartje kan pinnen. Helaas ben ik bang dat er niets vergoed kan worden.

Je bent zelf verantwoordelijk voor het hebben van een geldig reisbewijs. Ook wanneer het niet mogelijk is om te pinnen in de bus. Wanneer de pinautomaat in de supermarkt het niet doet (en jij geen cash hebt) mag je de boodschappen ook niet mee.

Toch bied ik mijn excuses aan voor de ervaring die je hebt meegemaakt.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan raad ik je aan om contact op te nemen via onze Facebookpagina, Twitterpagina of het online contactformulier: https://bit.ly/2azPMG7

Met vriendelijke groet,
^AM
Arriva Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten