Mijn Klacht:
Bus 3 en 4 in Maastricht zijn altijd meerdere minuten te laat, hierdoor mis ik ook mijn trein en heb ik minimaal een half uur vertraging!
Gewenste Oplossing:
Niets
JanaStickelbruck op 17 februari 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Beste, Bedankt voor de toelichting. Ik heb je klacht intern doorgestuurd naar de betreffende regio zodat er op de punctualiteit van de lijnen 3 en 4 meegenomen kan worden. Weet wel dat het verkeer, helemaal tijdens de spits zich lastig...
Een reiziger ervaart regelmatig vertragingen met bus 3 en 4 in Maastricht, waardoor aansluitingen met treinen gemist worden. Dit resulteert in een vertraging van minimaal een half uur. De klacht is inmiddels opgelost.
Bus 3 en 4 in Maastricht zijn altijd meerdere minuten te laat, hierdoor mis ik ook mijn trein en heb ik minimaal een half uur vertraging!
Niets
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen
Bericht van
9 jaren geleden - Beste, Niet leuk om te lezen dat je ervaart dat lijn 3 en 4 in Maastricht altijd te laat zijn waardoor je de overstap naar de trein niet haalt. Begrijpelijk dat je daar van baalt. Het niet of niet tijdig rijden volgens de dienstregeling kan meerdere redenen hebben: een defect aan de bus, een omleiding of stremming, weersomstandigheden of de verkeerssituatie onderweg (denk aan de spits). Om de klacht intern door te sturen zodat er op de punctualiteit van de lijnen 3 en 4 gelet kan worden, heb ik nog iets meer informatie van je nodig namelijk: - Bij welke halte wil je opstappen? - In welke richting wil je reizen? - Hoe laat stap je op? - Ervaar je dit op bepaalde tijdstippen op de dag of echt altijd? Ik hoor graag van je. Met vriendelijke groet, ^MR Webcareteam Arriva
Reactie van de melder van de klacht
9 jaren geleden - De halte Geusselt voor bus 4 of burgemeester van Oppen straat voor bus 3, ik wil dan naar het station Maastricht reizen, de opstaptijden verschillen van 14:00 smiddags tot en met 17:00 middags en ik ervaar dit echt elke dag van maandag tot en met vrijdag. Mijn school is gelegen aan de Geusselt en omdat de bussen helemaal veranderd zijn komt het dus ook vaker voor dat ik naar een andere bushalte moet lopen. Ik hoop dat hier verandering in komt!
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 17 februari 2017 om 18:51 geantwoord
Beste,
Bedankt voor de toelichting. Ik heb je klacht intern doorgestuurd naar de betreffende regio zodat er op de punctualiteit van de lijnen 3 en 4 meegenomen kan worden. Weet wel dat het verkeer, helemaal tijdens de spits zich lastig laat voorspellen. Dan kan er inderdaad licht afgeweken worden van de tijden ten opzichte van de geplande dienstregeling. In ieder geval excuses voor het ervaren ongemak en de extra reistijd! Hopelijk ervaar je in de toekomst verbetering en haal je de overstap naar de trein wel.
Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X.
Met vriendelijke groet,
^MR
Webcareteam Arriva
Tip van onze consumentenexpert
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.