Klacht: Fotoalbum niet geleverd

Nietblij2017 op 20 januari 2017 over Fotoalbum.nl in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fotoalbum.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 augustus 2018
Reactie van het bedrijf:

Goedendag, Ongetwijfeld heeft u meegekregen dat Fotoalbum.nl ongeveer een jaar geleden failliet is gegaan. Hierdoor zijn er veel klanten gedupeerd geraakt. Een paar maanden terug hebben wij als nieuwe eigenaar het domeinnaam Fotoalbum.nl overgenomen. We hebben een compleet nieuwe site...

Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Fotoservice
Status Opgelost
Datum 20 januari 2017

Een klant heeft op 1 januari een fotoalbum besteld bij Fotoalbum.nl, maar ontving het product niet. Na meerdere e-mails en een bezoek aan het kantoor, waar bleek dat het bedrijf aan het verhuizen was, bleef de communicatie en levering uit. De klant ervaart problemen met de klantenservice en de logistiek van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Een fotoalbum besteld bij ze op 1 januari. Bevestigingsmail ontvangen. op 10 januari gemaild om te vragen waar mn album bleef. Toen ik kreeg na een dag een mail dat er iets niet goed was gegaan en dat mijn album opnieuw zou worden aangeboden. 2 dagen geleden weer gemaild om te vragen waar mn album bleef….nu antwoorden ze niet meer. Ik ben vandaag naar de keizersgracht gegaan waar hun kantoor is. Nou…er was niemand en je kan zien dat ze bezig zijn om de boel daar weg te halen. Een verdieping lager konden ze me vertellen dat ze aan “verhuizen” waren. Ik zag whiteboard daar met al de problemen die ze hebben (logistiek, levering etc..) Ze zijn er blijkbaar mee bezig, maar dit is geen doen natuurlijk. Telefoon wordt niet opgenomen, mail sporadisch beantwoord…en nu zijn ze bezig het kantoor op te doeken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil m'n album hebben in goede kwaliteit zoals ik dat van hun gewend ben....en wel nu. Ik ben het wachten meer dan beu.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fotoalbum.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Fotoalbum.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fotoalbum.nl nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Ik heb goed nieuws. Ik heb m'n album 23-1-2017 plotseling ontvangen. Geen mail gehad, was ook niet zichtbaar op de website ( ik controleerde het elke dag). Ik moet zeggen...mn album ziet er prachtig uit. Echter wel met een productiefout. Het is een vrij dik fotoalbum (iets van 110 pagina's). Een stuk of 40 pagina's hebben een soort streep van ongeveer 25 cm. Op sommige pagina's lijkt het op een vouw, op andere pagina's ontbreekt er inkt. Er is dus iets fout gegaan in het productieproces. Ik ga ze dus mailen om te vragen om m'n een nieuw album op te sturen zonder strepen. Ik heb niet veel hoop, maar ik ga het toch proberen. Er is dus hoop dat jullie je album alsnog krijgen. Ook al zijn ze niet happig op het beantwoorden van mail en telefoon. Jammer dat ze hun naam zo verpesten. Zonder die productiefout had ik ze alsnog een 9 gegeven voor het album. Ik durf in ieder geval niet nog een album bij ze te bestellen...,

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fotoalbum.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fotoalbum.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fotoalbum.nl

Heeft op 10 augustus 2018 om 13:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag,

Ongetwijfeld heeft u meegekregen dat Fotoalbum.nl ongeveer een jaar geleden failliet is gegaan. Hierdoor zijn er veel klanten gedupeerd geraakt.

Een paar maanden terug hebben wij als nieuwe eigenaar het domeinnaam Fotoalbum.nl overgenomen. We hebben een compleet nieuwe site en software laten bouwen en staan compleet los van de vorige organisatie (we kennen daar ook letterlijk niemand).

Hoewel wij dus eigenlijk niets van doen hebben met het faillissement, wilden wij wel graag met een schone lei beginnen.
Zodoende hebben we contact gezocht met gedupeerden klanten onder de vorige eigenaar.

Mocht u geen bericht hierover ontvangen hebben, kunt u contact opnemen met ons door een mail te sturen naar [email protected]. Dan zullen we kijken wat we voor u kunnen betekenen.

Met vriendelijke groet,

Sander
Fotoalbum.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM