Mijn Klacht:
in december een nieuwe jas gekocht van 99,99€ , kwam thuis en merkte een rare geur , dacht dat het kwam door een product tegen de regen ?
Jas twee dagen verlucht . jas aangedaan en na een kwartiertje kwam er een stank uit de jas vergelijkbaar met vies zweet , jas uitgedaan en wat bleek de mouwen en oksels stonken enorm ! ikzelf heb geen last van zwetende oksels . Jas terug twee dagen verlucht na een bus febreze te hebben opgespoten , de geur ging niet weg , het was zelfs zo erg als ik de jas aandeed dat mijn man naast mij het ook rook .
Ben terug gegaan naar de winkel in Gent om de jas te ruilen , maar geen denken aan de verantwoordelijke van de winkel wilde niet ruilen ik moest de jas maar wassen was het antwoord ! Nu heb ik nog nooit geweten dat je nieuwe kleren moet wassen voor gebruik , en dan zeker niet een jas van 100 € ! De verantwoordelijke heeft zelfs de moeite niet gedaan om aan de jas te ruiken of om naar mijn kassaticket te kijken , terwijl daar duidelijk op staat dat je kan ruilen !!!!
De jas is gewassen , de geur is verbeterd maar niet weg , daar hangt ze dan , ik wil een stinkende jas niet dragen , ik voel mij echt bedrogen en een les ik KOOP NIETS MEER BIJ ZAZA !!!
Gewenste Oplossing:
ik had gehoopt op een oplossing , ik wou helemaal mijn geld niet terug ik wou gewoon een andere jas
Ik ben daar gewoon in \'t zak gezet


