Klacht: Lijn 57

Thijsvangerven op 22 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Thijsvangerven, Allereerst de beste wensen voor 2017 en bedankt voor de aanvullende informatie. Ik heb je klacht doorgegeven in de regio zodat hier naar gekeken kan worden. Hopelijk ervaar je snel verbetering. Met vriendelijke groet, ^YZ Webcareteam Arriva Nederland

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 22 december 2016

Een reiziger heeft geklaagd over de onbetrouwbaarheid van buslijn 57 van Maastricht naar Noorbeek, die al twee weken niet volgens de dienstregeling vertrekt om 18:08 uur. De bus vertrekt vaak te laat of helemaal niet, wat leidt tot frustratie en lange reistijden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De bus van lijn 57 van Maastricht naar Noorbeek vertrekt al 2 weken niet volgens planning om 18:08 u. Of hij vertrekt te laat of helemaal niet. Ik ben het helemaal zat. Om 17:00 u. vertrek ik van mijn werk op Chemelot en na 19 uur ben ik pas thuis. Soms gaat de bus maar tot Mheer. Schandalige dienstverlening, wat een achteruitgang. Mijn geduld is helemaal op. Weg met Arriva!!!

Gewenste Oplossing:

Als de bus gewoon op tijd gaat, natuurlijk. En in de spits om het half uur van Maastricht naar Gulpen via Noorbeek gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Thijsvangerven, Wat balen dat de bus steeds niet komt of te laat komt. Heb je voorbeelden van dagen waarop dit het geval was? Dan kan ik dit intern doorsturen zodat er gekeken kan worden waar dit aan ligt. Voor wat betreft de halfuursfrequentie van lijn 57 heb ik het volgende bericht ontvangen van onze vervoerkundig: "Lijn 57 zal als basis een uurdienst zijn, behalve op het traject Mheer-Maastricht v.v. waar een halfuurdienst zal rijden. Bij de ontwikkeling van de dienstregeling is gekeken naar de grootste vervoerstromen. Op basis van de reizigersaantallen is daarom besloten om lijn 57 tussen Mheer en Gulpen als uurdienst uit te voeren. Het reizigersaanbod is - ook in de spits- onvoldoende om - bedrijfseconomisch- een halfuurdienst te kunnen bieden. Voor de inwoners van Noorbeek-Slenaken, Epen en Mechelen betekent de uurdienst van lijn 57 een terugval in het voorzieningenniveau. De noodzakelijke keuzes voor inzet van bussen hebben ertoe geleid dat deze ingezet gaan worden op trajecten met meer reizigersaantallen. Vanzelfsprekend zal de nieuwe dienstregeling ook geëvalueerd worden en in samenspraak met onze opdrachtgever blijven aanpassingen in de toekomst mogelijk." Graag hoor ik nog de specifieke data waarop de bus te laat/niet kwam opdagen. Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X. Met vriendelijke groet, ^YZ Webcareteam Arriva Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - De klacht is geplaatst op 22 december. Arriva heeft op 11 december de busdienst van Veolia overgenomen. Mijn klacht betreft de eerste 2 weken van Arriva dus 12-13-14-15-16 en 19-20-21-22 december 2016.

Arriva

Heeft op 03 januari 2017 om 10:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Thijsvangerven,

Allereerst de beste wensen voor 2017 en bedankt voor de aanvullende informatie. Ik heb je klacht doorgegeven in de regio zodat hier naar gekeken kan worden. Hopelijk ervaar je snel verbetering.

Met vriendelijke groet,

^YZ
Webcareteam Arriva Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten