Klacht: Busverbinding

V.I.F. AMATO op 19 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 19 december 2016

Een reiziger heeft zijn onvrede geuit over de gewijzigde bustijden van Arriva van Vaals naar Hogeschool Zuyd. De veranderingen in lijn 350, 21 en 58 zorgen voor langere wachttijden en een gebrek aan directe verbindingen, wat leidt tot vertragingen bij het op school of werk aankomen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo Arriva,

Aangezien de bustijden van vaals naar Hogeschool Zuyd zijn veranderd, wil ik graag een klacht indienen. De verandering wil zeggen lijn 350, 21 en 58. Ben ik persoonlijk zeer ontevreden, een directe verbinding zonder omweg was er al bij veolia niet, maar nu is het nog erger! Er is geen aansluiting en dat is vervelend. Vooral in de winter! We moeten 12 minuten wachten op lijn 58 en als deze ook nog te laat komt staan we er nog langer en komen we te laat op school of werk. Ik ben bijvoorbeeld vandaag 10 minuten te laat aangekomen op school! Ik ben dus al verplicht een bus eerder te pakken, wat eerder nooit nodig was. Ik hoop dat hier iets mee gedaan kan worden en dit serieus wordt genomen.

Met vriendelijke groet

Vanina Amato

Gewenste Oplossing:

Dat lijn 21 aansluit op lijn 58. Of een lijn die rechtstreeks van Vaals naar Hogeschool Zuyd rijdt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 19 december 2016 om 10:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering zijn.

Arriva streeft er naar oplossingen te vinden waar zoveel mogelijk reizigers van kunnen profiteren. Daarom worden alle klantreacties door ons verzameld en betrokken in de evaluatie van de dienstregeling.

Wij hebben je reactie doorgestuurd naar onze vervoerdeskundige met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Wij stellen het zeer op prijs dat je de moeite hebt genomen om ons op de hoogte te stellen van je ervaring.

Met jouw reactie kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Met vriendelijke groet,
^DK
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten