Klacht: Broodzaak niet open 2 uur na vermelde openingstijd

J.Jetten op 18 december 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Jetten, Hartelijk dank voor uw reactie welke wij op 17 december 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Allereerst onze excuses voor deze late beantwoording. U ontvangt dit antwoord zowel via Klacht.nl als ook van de Klantenservice van NS. Wilt...

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 18 december 2016

Een reiziger op station Den Haag HS ervoer frustratie omdat de broodzaak twee uur na de aangegeven openingstijd nog gesloten was. Dit leidde tot ongemak, aangezien de reiziger geen ontbijt kon kopen en lange tijd zonder eten moest reizen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Nadat ik nog even had gecheckt op de NS app wat er open zou zijn op station den haag hs, wilde ik graag een ontbijt halen Helaas is de winkel in kwestie 2 uur na de aangegeven openingstijd helemaal nog niet open. Beetje jammer, als ik dit had geweten had ik zelf wat meegenomen.
Ik moet nog 3.5 uur in de trein zitten zonder lange overstap dus zal ik zonder eten moeten.

Gewenste Oplossing:

Als deze winkel schijnbaar later open gaat, graag de openingstijden updaten in de app.
Verder zou een ontbijtje er nu wel in gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 31 januari 2017 om 08:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Jetten,

Hartelijk dank voor uw reactie welke wij op 17 december 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Allereerst onze excuses voor deze late beantwoording. U ontvangt dit antwoord zowel via Klacht.nl als ook van de Klantenservice van NS. Wilt u reageren of vragen wij u om iets naar ons op te sturen? Dan kan dat door de e-mail welke u van NS zelf krijgt, te beantwoorden.

Het spijt mij te vernemen dat u voor aanvang van uw reis geen ontbijtje heeft kunnen halen omdat de winkel “De Broodzaak” nog gesloten was. Ik kan me voorstellen dat dat vervelend was. Mijn excuses hiervoor.

Omdat wij uw klacht verder niet in behandeling kunnen nemen verwijs ik u graag door naar de juiste afdeling. Op de site http://retail.nsstations.nl/contact staan de benodigde gegevens om zo een klacht te kunnen indienen.

Ik vertrouw erop u hiermee van dienst te zijn.

Met vriendelijke groet,
NS Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten