Mijn Klacht:
Ik had via FB op de Luxstyle site gekeken.
Ik kon de prijzen niet verder, en dat kon alleen door pers gegevens in te vullen, wat ik heb gedaan
Ik twijfelde, maar vond het toch te duur, en ben er af gegaan. Ongeveer anderhalve week later kreeg ik bericht bedankt voor uw bestelling, en wij zullen het pakje zo snel mogelijk doorsturen.
Anderhalve week later kreeg ik het pakje, en of ik wilde betalen. Nee dus, ik heb het niet besteld, inmiddels ongeveer tien mails verder, zijn kosten verhoogd, en beweren ze nog steeds, dat ik wel besteld heb. Raar is dat de factuuradres klopt, maar het land is Belgie ipv Ned
Ik heb nu ECC ingeschakeld, en zij zijn met dit probleem bekend, en gaan het ECC in Denemarken inlichten, en nu wacht ik het af
Gewenste Oplossing:
Als ik het pakje niet hoef te betalen, en wil NOOIT meet iets van dit bedrijf horen, want het is een frauduleuze bende !

