Mijn Klacht:
Op 5 november 2016 is mijn telefoonabonnement afgesloten, dit omdat de automatische incasso van de factuur van de maand september mislukt is. Echter ben ik door Tele2 nooit op de hoogte gesteld van de mislukte automatische incasso, zowel niet per brief op sms. Nadat mijn abonnement was afgesloten heb telefonisch contact opgenomen met Tele2 en gelijk op de zelfde dag het bedrag overgemaakt met betalingsbewijs (zie bijlage). We zijn nu 10 dagen verder en mij abonnement is nog steeds niet aangesloten. Ik heb inmiddels al ruim 5keer telefonisch contact gehad en elke keer wordt er beloofd dat de abonnement wordt aangesloten. Eerst hoor ik na 2 uur als u heeft betaald, dan hoor ik 5 werkdagen en de laatste contact hoor ik 20 werkdagen. Tele2 geeft aan dat dit allemaal te maken heeft met een storing tussen Tele2 en Ideal. Tele2 wilt nu 28 euro aansluitkosten verreken, echter als ik op de hoogte was gesteld van de mislukte incasso dan was dit allemaal niet nodig geweest.
Gewenste Oplossing:
- Ik wil dat mijn abonnement zo spoedig mogelijk weer aangesloten wordt zodat ik kan bellen en internetten.
- Ik wil de 28 euro aansluitkosten niet betalen, dit omdat Tele2 verzuimd heeft om mij per brief op de hoogte te houden van de mislukte incasso. (Tele2 geeft zelf aan dat zij een sms hebben gestuurd maar geen brief de SMS is nooit ontvangen!)
- We zijn nu 10 dagen verder en door een storing tussen ideal en Tele2 kan ik nog steeds niet bellen de abonnement kosten voor deze periode wil ik niet betalen. Tevens is er op 5 november 2016 een betalingsbewijs per email verstuurd (dit omdat er problemen waren met ideal en tele2) waardoor ik binnen 5 werkdagen aangesloten zou worden wat tot heden nog steeds niet is gebeurd. Betalingsbewijs is verstuurd naar [email protected]


