Klacht: bestelling annuleren

Sergio45 op 12 november 2016 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 november 2016

Een klant heeft geprobeerd zijn bestelling te annuleren, maar kan niemand bereiken na drie dagen van pogingen. Hij heeft meer dan 20 minuten in de wacht gestaan en is bezorgd dat hij niet op tijd kan annuleren.

Mijn Klacht:

Ik probeer al 3dg mijn bestelling te annuleren maar tot heden kan ik niemand bereiken. Heb meer dan 20 min in de wacht gestaan.
In principe heb ik nog 2 dg om het te annuleren. Ik vind dit niet kunnen

Gewenste Oplossing:

Contact kunnen leggen met een medewerker van Online zodat ik mijn bestelling kan annuleren anders zit ik straks met 2 providers.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie