Klacht: Slechte internetverbinding, belabberde klantenservice

Tommy65 op 10 oktober 2016 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 oktober 2016

Een klant van Telfort ervaart al jaren problemen met een slechte internetverbinding die regelmatig uitvalt. Ondanks verschillende geboden oplossingen is de situatie niet verbeterd, en na 1,5 week zonder internet moet de klant nog eens vijf dagen wachten op verdere actie. De recente wijziging in internetsnelheid heeft de klant gefrustreerd achtergelaten, terwijl hij voor een jaar aan de provider is gebonden.

Mijn Klacht:

Al jaren is de verbinding slecht, valt regelmatig uit en alle geboden oplossingen bieden geen soelaas. Nu al 1,5 week zonder internet en nog moet ik 5 dagen wachten voor het is doorgezet ! Recent internetsnelheid gewijzigd en nu zit ik toch weer voor een jaar vast aan deze provider maar ik wil hier weg, zeker nu !

Gewenste Oplossing:

Opzeggen zonder boete of oplossing binnen 24 uur !

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie