Klacht: Hector lamp

Leroy1504 op 15 augustus 2016 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 15 augustus 2016

Na de aankoop van de Hector lamp bij IKEA heeft de klant problemen ervaren bij het gebruik ervan, waarbij de stekker is gesmolten en er een elektrische schok is gegeven. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en het indienen van aanvullende informatie, heeft de klant nog steeds geen oplossing ontvangen en blijft het wachten op een terugbelactie.

Mijn Klacht:

3 weken geleden hebben we de Hector lamp gekocht. Eenmaal thuis aangekomen hebben we de lamp in elkaar gezet en in het stopcontact gedaan. Toen we de stekker in het stopcontact deden vlogen alle stoppen door en heb ik een schok gekregen. De punten van de stekker waren gewoon weg gesmolten.
De dag erop gelijk naar ikea Hengelo gereden en de klacht gemeld, daar konden ze niks voor ons doen zelfs de lamp niet terug nemen. We zouden de dag erop gebeld worden (zondag).
Maandag werden we gebeld dat ze aanvullende informatie nodig waren, dit hebben we opgestuurd.
Tot op heden is er nog geen oplossing gevonden en wachten we nog steeds op een telefoontje.
Ik heb er zelf wel tiental keren achteraan gebeld en telkens word ik afgewimpelt met het antwoord dat we vandaag of morgen gebeld worden.
Ikea ik ben erg teleurgesteld hoe jullie met zulke klachten omgaan!

Gewenste Oplossing:

Zsm een oplossing

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM